menusearch
diakoco.com

میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله آذر 96 + جدول میانگین قیمت

۱۳۹۶/۹/۲۶ یکشنبه
(1)
(0)
میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله آذر 96 + جدول میانگین قیمت
 میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله آذر 96 + جدول میانگین قیمت
به نقل از روزنامه دنیای اقتصاد :
 مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر با توجه به افزایش حجم مراجعات متقاضیان خرید یا فروش در دو ماه اخیر عنوان می‌کنند بازار مسکن نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد تدریجی مواجه شده که نشان می‌دهد بازار از رکود عمیق فاصله گرفته و کم کم به ایستگاه پایانی دوره پیش‌رونق نیز نزدیک می‌شود.
به گفته مشاوران املاک، نزدیک شدن به دوره رونق این تصور را برای برخی از مالکان و فروشندگان به وجود آورده که می‌توانند قیمت‌های پیشنهادی خود را چندین برابر افزایش دهند. این در حالی است که بازار مسکن در دوره فعلی کشش افزایش قیمت‌های چند برابری را ندارد. از این رو بهتر است مالکان و فروشندگانی که قصد فروش املاک خود را دارند به رشد قیمت متناسب با متوسط قیمت منطقه خود اقدام کنند. در گزارش نبض بازار امروز قیمت‌های پیشنهادی آپارتمان‌های مسکونی با عمربنای کمتر از ۱۰ سال ارائه شده است. در این میان اگرچه قیمت پیشنهادی برخی آپارتمان‌ها متناسب با قیمت میانگین همان منطقه ارائه شده‌اند، اما برخی از املاک با قیمت متفاوت و بیش از میانگین منطقه هستند.
---------------------------- - -
مسئله ای که در مورد آپارتمانهای چند ساله حائز اهمیت است ، تعمیر و نگهداری آنهاست . فروشندگان این دسته از آپارتمانها باید در نظر داشته باشند که خریدارانی که در آینده در این آپارتمان زندگی خواهند کرد ، نیاز است تا قبل از نقل مکان اقدام به بازسازی های جزئی یا اساسی بنا بر نیاز ساختمان نمایند که این بازسازی مستلزم صرف هزینه خواهد بود . حال گزینه برای فروشندگان وجود دارد ، ی
1 - بازسازی آپارتمان پیش از فروش می باشد . این گزینه محاسن متعددی برای فروشندگان به همراه دارد : 
  • بعضی آپارتمان با وجود داشتن نقشه بسیار خوب ، نور کافی و امکانات به دلیل فرسودگی ظاهری و فرسودگی تاسیسات بر خلاف تصور مالکان ، استقبال خوبی از آنها نمیشود ، با یک بازسازی اصولی نه تنها ارزش واقعی ملک شما حفظ می شود بلکه در خریداران انگیزه مثبت ایجاد می کند.
  • بعضی خریداران چون سر رشته ای در بازسازی ساختمان ندارند ، عدم توانایی در تخمین هزینه بازسازی ، آنها را از خرید منصرف می کند. در حالی که شاید با هزینه ای جزئی بتوان معایب را رفع کرد.
  • بعضی خریداران فرصت بازسازی ندارند و ترجیه می دهند بلافاصله بعد از اتمام معامله به خانه جدیدشان نقل مکان کنند. ، پس اگر این کار قبلا توسط فروشندگان انجام شده باشد شانس بیشتری در فروش آپارتمانشان دارند.
اما لازم به ذکر است ، یک نقاشی ساده به همراه تعویض کابینتها واقعا بازسازی آپارتمان نیست !!! یک کاشی کاری قدیمی و فرسوده کنار کابینت هایگلاس امروزی چه معنایی دارد؟ یک آرک گچبری قدیمی و بی قواره در ورودی سالن پذیرایی یا بالای اپن آشپزخانه ، از آن چیزهایی است که فورا هر آپارتمانی را از چشم خریدار می اندازد ! این فقط یک مثال خیلی کوچک از " به اصطلاح " بازسازی هایی است که صادقانه بگویم ، اتلاف پول است. و انتظار نداشته باشید تاثیر مثبتی داشته باشد!
2- فروشندگان باید قبول کنند که تعمیرات و نوسازی آپارتمان شان هزینه دارد و هنگام قیمت گذاری بر اساس مقایسه تقریبی ملک خودشان با آگهی های مشابه خودشان به لحاظ متراژ و آدرس تصمیم گیری نکنند !حتی  دو واحد از یک ساختمان در مناطق مرکزی شهر ممکن است به خاطر یک بازسازی اصولی و حرفه ای تا متری 1 میلیون تومان اختلاف قیمت پیدا کنند. لذا جانب انصاف را قمت گذاری رعایت نموده و بتوانند سریعتر ملک خود را بفروشند.

از موارد دیگری که تاثیر آن گاهی حتی  از خود آپارتمان بیشتر است ، مشاعات یک مجتمع مسکونی است .  لابی ، حیاط ، راه پله و پارکینگ اولین جاهایی هستند که یک خریدار در بدو ورود به ساختمان با آنها روبرو می شود . اگر ساختمان شما از مشاعات خوبی برخوردار نباشد، بازسازی های آن چنانی داخل آپارتمان هم شاید راهگشا نباشد . 

بر خلاف تصور عموم مردم ، بازسازی ساختمان و آپارتمان  کاری بسیار تخصصی و مهندسی است که نیازمند یک طراحی و اجرا بر اساس شرایط و نیاز های ساختمان بوده و انجام غیر اصولی آن گاهی نتیجه ای جز اتلاف وقت و پول شما به همراه ندارد.

اگر قصد بازسازی آپارتمان یا مشاعات ساختمان خود را دارید همین حالا با گروه بازسازی دیاکو تماس بگیرید و از خدمات بازدید و مشاوره رایگان مهندسان ما بهره مند گردید.
 
02126705729 - 09212035976
 میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله در نقاط مختلف تهران ( آذر96)
میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله در نقاط مختلف تهران ( آذر96)
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
شرکت سازنده