menusearch
diakoco.com

بازسازی منزل قبل از فروش؟ چطور و به چه قیمتی؟

۱۳۹۶/۷/۵ چهارشنبه
(0)
(0)
بازسازی منزل قبل از فروش؟ چطور و به چه قیمتی؟
بازسازی منزل قبل از فروش؟ چطور و به چه قیمتی؟

بازسازی هوشمندانه ای که هنگام فروش آپارتمان هزینه هایش را جبران میکندچگونه است؟

این که یک پروژه بازسازی عاقلانه و هوشمندانه هست یا نه به طور عمده بستگی به این دارد که چه زمانی قصد فروش خانه خود را دارید. بازسازی به شکلی که خانه شما را برای حداقل  10 سال زندگی آینده در آن  کارآمد تر و دلنشین تر کند قطعا ارزش هزینه و زحمتش را دارد. اما اگر به زودی قصد فروش آن را داشته باشید چطور؟
حقیقت این است بیشتر پروژه های بازسازی به این دلیل که بدون در نظر گرفتن " هدف بازسازی " صورت می گیرند، هزینه پرداخت شده را هنگام فروش باز نمی گرداند.
قطعا ممکن است که بعضی بازسازی ها صرفا برای جذب خریدار برای خرید خانه شما و بعضی برای بالاتر بردن قیمت فروش انجام می پذیرند.
به طور معمول اینطور است که قیمتهای پیشنهادی خریداران کمتر از عددی است که در ذهن شماست و حتی به ندرت جبران هزینه های بازسازی را میکند.
بازسازی خانه برای فروش
علت آن است که فلسفه بازسازی یک خانه قبل از فروش با بازسازی برای ارتقا دادن کیفیت یک آپارتمان برای زندگی شخصی کاملا متفاوت است. اشتباه نکنید! منظور ما اصلا فریب دادن خریداران نیست !   ،  بلکه ایجاد یک سری تغییرات مهندسی شده و مطابق اصول روانشناسی و جامعه شناسی است. یک صاحبخانه ممکن است طبق میل و سلیقه شخصی اش برای بازسازی آشپزخانه منزلش به منظور استفاده شخصی 50 میلیون تومان هزینه کند . اما اگر این کار قبل از فروش آپارتمان و صرفا به منظور حداکثر کردن قیمت فروش باشد اشتباه است و نباید انتظار داشته باشید که خریدار حاضر باشد 50 میلیون تومان ملک شما را گرانتر بخرد، چه برسد به اعداد بالاتر از این.
شرکت بازسازی دیاکو بازسازی قبل از فروش
 به خاطر داشته باشید ما راجع به ظاهر سازی سطحی و صزفا به نمایش گذاشتن یک خانه برای فروش صحبت نخواهیم کرد بلکه این بازسازی ممکن است هزینه بر هم باشد ، اما درست و اصولی و مهندسی شده!
" هیچ وقت بیش از مبلغی که بدست می آورید هزینه نکنید! " بسیاری از مردم میلیون ها تومان خرج خانه ای می کندد که دیگر قرار نیست در آنجا زندگی کنند . مبلغ هنگفتی صرف تعویض کف پوشی میکنند که هنگام فروش هیچ تاثیری در مخاطبشان ( خریدار ) ندارد ! قطعا خانه شما برای ترغیب خریدار نیاز به کمی آرایش دارد ، اما نه هر آرایشی و نه به هر قیمتی. 
اگر قرار باشد 10 میلیون خرج بازسازی حمام بکنید و آپارتمان شما را 10 میلیون گرانتر بخرند ، ایا واقعا صرف این هزینه منطقی است؟ پس زمان و دردسر هایی که کشیدید چه؟ اگر قرار است سودی نداشته باشد، چرا خود را به زحمت می اندازید؟؟ البته یک استثنا دارد و آن این است که وضعیت حمام خانه شما به حدی خراب باشد که هر خریداری به محض دیدن آن به دنبال درب خروج بگردد! که در آن صورت هم باید مطابق یک منطق و اصول برای بازسازی آن هزینه کنید.
بیشترین هزینه را صرف نقاطی بکنید که بیشترین تاثیر و بازده را در فروش دارند!
هزینه های اضافی را کم کنید ! گاهی ترمیم یک بخش تاثیرش اگر بیشتر از تعویض نباشد کمتر نیست!
بودجه تان را خرج چیزهایی که دیده نمیشوند نکنید . اگر هم خریداری حین بازدید متوجه آن شد ، میتوانید بگویید که آن را هم تعویض میکنید یا به اندازه مبلغ تعویض آن در فروش تخفیف بدهید.
حتما با خواندن مطالب بالا سوالاتی نظیر سوالات زیر در دهنتان شکل گرفته :
  • چه جاهایی از خانه من نیاز به بازسازی و ترمیم دارد؟
  • بازسازی کدامم نقاط در اولویت است؟
  • این بازسازی حداقل چقدر برایم هزینه دارد؟
  • آیا لوله کشی ها نیاز به تعویض دارند؟
  • نقاشی بهتر است یا کاغذ دیواری؟
  • آشپزخانه ، سرویسهای بهداشتی ،اتاقها ، حمام ، کمد ها ، درب ها ، پنجره ها ، کابینت آشپزخانه و ..... با اینها چه کنم؟
  • چه چیزهایی در معرض دید مشتری است؟
  • چه تغییراتی در خریدار انگیزه ایجاد میکند؟
اما لازم نیست نگران باشید . اگر شما هم جزو افرادی هستید که فکر بازسازی ، چه برای سکونت خودتان و چه برای فروش منزلتان به سرتان زده با تیم بازسازی دیاکو تماس بگیرید تا در اسرع وقت جهت بازدید و مشاوره رایگان به آپارتمان شما مراجعه کرده و ضمن بازدید از محل و پرسش و پاسخ با شما عزیزان ، بهترین گزینه های ممکن را مطابق اهداف ، نیاز ها و بودجه تان به شما پیشنهاد و در صورت تمایل پروژه بازسازی شما را در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت اجرا نمایند.
شرکت بازسازی دیاکو مشاور بازسازی
تیم بازسازی دیاکو متشکل از مهندسین معمار ، عمران و استادکاران مجرب در کلیه زمینه های فنی و دکوراسیون ، آماده خدمتگزاری به مشتریان خود می باشد و شما را از مراجعه به افراد ، و موسسات مختلف بی نیاز میکند. اینجا همه تخصص ها برای جلب رضایت شما عزیزان گرد هم آمده اند.

تیم بازسازی دیاکو
ما را در اینستاگرام دنبال کنید:
 https://www.instagram.com/diako_home_renovation/

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
شرکت سازنده