menusearch
diakoco.com

تعویض رادیاتور شوفاژ

دوشنبه هفدهم مهر ۹۶
(0)
(0)
تعویض رادیاتور شوفاژ
اگر خانه یا آپارتمان شما قدیمی ساخت است ، احتمالا رادیاتورهای فولادی قدیمی که معمولا با یک کاور چوبی پوشانده شده در گوشه و کنار خانه تان به چشم میخورد. اگر قصد بازسازی خانه تان را دارید ، وقت آن رسیده که رادیاتورهای فولادی را حذف و آن ها را با نمونه های مدرن و امروزی آنها جایگرین کنید.
این روزها رادیتورها دیگر صرفا یک وسیله گرمایشی نیستند، بلکه بخشی از دکوراسیون منزل نیز به حساب می آیند . تلفیق هنر معماری و علم مهندسی این روزها بعد دیگری به وسایل و تجهیزات منزل بخشیده است. دست مشتریان نیز در انتخاب باز است و گزینه های بسیاری برای انتخاب دارند.
حال اگر تعویض رادیاتور ها نیز جزئی از برنامه بازسازی منزلتان است، گزینه هایی که در اختیار دارید را به شما معرفی خواهیم کرد و به بیان ویژگی های هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

1- رادیاتور های آلومینیومی پره ای :

 
تعویض رادیاتورهای قدیمی
رایج ترید و متداولترین نوع رادیاتور در ایران است. انواع با کیفیتی از آن با ضریب انتقال حرارتی های مختلف و شکل و سایز های گوناگون قابل تهیه هستند. انتقال حرارت خوب ، قیمت مناسب ، آن را به یکی از گزینه های رایج بدل کرده است. اما گزینه های زیادی برای انتخاب رنگ و طرح ندارید و تقریبا تمام تولیدات همه کارخانه ها شبیه به هم و سفید رنگ هستند. این رادیاتورها صرفا یک وسیله گرمایشی هستند و زیبایی و کاربرد دیگری ندارد.
2- رادیاتورهای شیشه ای
رادیاتور شیشه ای
این نوع رادیاتور ها چند سال اخیر وارد بازار شده است. علاوه بر ایجاد گرما در فصل پاییز و زمستان ، در فصل های دیگر هم مثل یک تابلو در منزل شما خواهد درخشید. این رادیاتور ها در سایزهای گوناگون و تصاویر انتخابی شما قابل ساخت هستند ، ضخامت کمی دارند ، بازدهی مناسب و البته قیمت بالاتر نسبت به رادیاتورهای آلومینیمی معمولی.

3- رادیاتورهای استیل

 
رادیاتور استیل
این نوع از رادیاتورها مدت زیادی نیست که وارد بازار شده اند. ظاهری لوکس و زیبا ، بازدهی خوب ، تنوع شکل وسایز و  طرح زیاد از مزایای این رادیاتورهاست. 

4-رادیاتورهای قرنیزی

 
رادیاتور قرنیزی
رادیاتورهای قرنیزی یکی از تکنولوژی های بسیار کاربردی در صنعت گرمایشی و رادیاتورهاست. حذف فضای اشغال شده توسط رادیاتور ، گرمادهی یکنواخت در دورتادور فضای منزل ، 2 کاربرد هم زمان . 

انتخاب با شما ، نصب و اجرا با گروه بازسازی دیاکو
 بازسازی ساختمان دیاکو
گالری تصاویر محصول
 رادیاتور استیل
 رادیاتور قرنیزی
 رادیاتورهای نوین
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
شرکت سازنده