menusearch
diakoco.com

12 نکته پیرامون بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

۱۳۹۶/۷/۲۰ پنج شنبه
(2)
(0)
12 نکته پیرامون بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
12 نکته پیرامون بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

12 نکته بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

اگر قصد بازسازی حمام و سرویس بهداشتی منزلتان را دارید یا اگر بازسازی این بخش ها جزئی از برنامه بازسازی خانه تان است ، به شما پیشنهاد میکنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید.
 • قبل از هرچیزی برنامه ریزی کنید :این برنامه ریزی و هدف گذاری بسیار مهم است. چه بودجه ای برای اینکار در نظر گرفته اید؟ هدفتان از این بازسازی چیست؟ فقط ترمیم فرسودگی ها ؟ یا دکوراسیون آن هم برایتان مهم است؟ حتما با یک متخصص بازسازی مشورت کنید. برخلاف تصور عموم ، اجرای یک پروژه بازسازی توسط یک تیم متخصص نه تنها هزینه سرسام آور ندارد بلکه میتواند جلوی بسیار اشتباهات فردی ، محاسباتی شما که هزینه بر هم هست را بگیرد.​
بازسازی سروی بهداشتی و حمام
 • اگر بودجه محدودی در نظر گرفته اید ، در حد امکان جای روشویی ، توالت و وان را عوض نکنید.جابجایی این موارد یعنی کنده کاری ، آب بندی محل کنده کاری ، لوله کشی مجدد آب و فاضلاب ، و همه اینها برایتان هزینه خواهد داشت.
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
 • اگر فضای حمام شما به اندازه کافی بزرگ است ، یک آیینه بزرگ با یگ فریم زیبا نصب کنید. آیینه حمام فقط برای اصلاح کردن صورت و آرایش کردن نیست ، فضا را روشن و دل باز تر نشان میدهد.
بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
 • برای سینک روشویی حتما یک کابینت زیبا در نظر بگیرید. این کابینت لوکس و زیبا علاوه بر اینکه زیبایی حمامتان را دوچندان میکند ، میتواند لوازم شستشو و شوینده ها و ... را در خود جای دهد.
بازسازی حمام و سویس بهداشتی
 • از نورپردازی غافل نشوید! در حمام خود چراغ های پرنور و زیبا نصب کنید.
بازسازی حما و سرویس بهداشتی
 • در انتخاب ابعاد کاشی دقت کنید. قبل از خرید کاشی برای سرویس بهداشتی و حمام حتما کف و دیوارها را اندازه بگیرید و ببینید چه سایز کاشی ای مناسب است. سایزی را انتخاب کنید که تا حد امکان هنگام نصب کاشی زیاد برش نخورد .
بازسازی سرویس بهداشتی و حمام
 • وان قدیمیتان اگر بلا استفاده مانده ، آن را حذف کنید و بجای آن یک کابین دوش شیشه ای نصب کنید. هم شیک است و هم از خیس شدن کف حمام هنگام دوش گرفتن جلوگیری میکند.
بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
 • ترجیحا کاشی رنگ روشن انتخاب کنید. مخصوصا برای حمام های کوچک رنگ تیره اصلا مناسب نیست . همچنین کاشی های تیره رنگ زیبا بعد از مدتی در اثر رسوب آب و مواد شوینده ، سفیدک میزند و دیگر جلوه اولیه خود را نخواهد داشت.
 • حتما برای حمامتان تهویه مناسب در نظر بگیرید. اگر حمامتان پنجره ندارد ، فن قوی ای نصب کنید تا رطوبت را سریع تخلیه کند. رطوبت زیاد تمام لوازم داخل سرویس ها را فرسوده می کند.
بازسازی حمام
 1. در خرید کابین روشویی ، توالت فرنگی و کابین دوش به اندازه آنها دقت کنید. به نسبت بزرگی فضایی که دارید خرید کنید. اگر حمام یا توالت بزرگی دارید یک کابین روشویی بزرگ با یک سنگ روی کابینت بزرگ بخرید. یک حمام یا توالت بزرگ با کلی فضای خالی و خلوت اصلا زیبا به نظر نمیرسد. همچنین یک روشویی بزرگ در یک توالت کوچک که فضا را تنگ کرده هم اصلا جالب نیست.
بازسازی حمام
 1.    اگر فضای کافی در اختیار دارید چند شلف یا قفسه چوبی روی دیوار درست کنید و روی آن را با مجسمه ها ، شمع یا گلدان مصنوعی کوچک تزئین کنید. 
بازسازی حمام و سرویس بهداشتی
 1. در نهایت اجرای این بازسازی را به شخصی قابل اعتماد بسپارید . بهترین و زیبا ترین تجهیزات و وسایل و مصالح بدون یک اجرای بی نقص ، اتلاف پول خواهد بود و نتیجه کار با آنچه در دهن داشتید متفاوت خواهد بود.
 
 
اگر تصمیم به بازسازی منزل خود دارید با گروه بازسازی دیاکو تماس بگیرید و یا فرم مشاوره و بازدید رایگان را داخل سایت تکمیل نمایید ، تا کارشناسان ما ضمن بازدید از منزل شما بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد ، و در صورت تمایل برایتان با بهترین کیفیت و در کمترین زمان اجرا کنند.
 
ثبت درخواست بازدید و مشاوره رایگان09022898114
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
شرکت سازنده