menusearch
diakoco.com

ست کردن رنگ سقف ، دیوار و کف در طراحی داخلی منزل

۱۳۹۶/۸/۲۴ چهارشنبه
(0)
(1)
ست کردن رنگ سقف ، دیوار و کف در طراحی داخلی منزل
ست کردن رنگ سقف ، دیوار و کف در طراحی داخلی منزل
هماهنگی بین رنگ ها در طراحی داخلی به ما در خلق اتاق های زیبا ، تقسیم بندی دریت فضاها و هارمونی بخشیدن به چیدمان وسایل منزل کمک میکند. رنگ میتواند فضاهای کوچک را دگرگون کند ، فضا را روشن کند و یا به فضای نشیمن منزل شما گرمی و صمیمیت ببخشد.
در این مقاله به شما در ست کردن رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی  و انتخاب رنگ کف پوش منزل ، سقف و دیوار های بخش های مختلف منزل کمک خواهیم کرد. پس اگر میخواهید هنگام بازسازی منزل تان رنگ ها را دگرگون کنید ، این مطلب را از دست ندهید.

ست کردن رنگ دیوار و سقف و کف منزل
 
طراحی مدرن اتاق نشیمن ترکیب های فوق العاده ای برای رنگ کفپوش ، سقف و دیوار در اختیار ما قرار می دهد. دیوارهای درخشان ، سقف های روشن و ترکیبی ز سایه روشن قهوه ای تیره برای کف اتاق فضایی تاثیر گذار خلق میکند .
رنگ های متضاد در طراحی داخلی همیشه جذاب و شیک به نظر می رسد. ترکیبی از رنگها که در آن طیف های روشن کمک به تاکید و جلوه بیشتر طیف های تیره میکند ، ظاهری کم نظیر و زیبا به طراحی داخلی مدرن می دهد.

ست کردن رنگ دیوار و سقف و کف منزل

اگر سقف اتاق یا خانه تان کوتاه است این فرمول را به خاطر داشته باشید :
سقف روشن + دیوار یک پرده تیره تر با خطوط عمودی + کف پوش تیره
 
رنگهای روشن برای فضاهایی که سقف کوتاه دارند مناسب است. سقف سفید یا خیلی روشن با دیوارهای یک یا دو پرده تیره تر به همراه خطوط عمودی روی دیوار ، ارتفاع سقف را بلندتر جلوه می دهد.
این خطوط عمودی را میتوانید به وسیله کاغذ دیواری های با خطوط عمودی یا بوسیله رنگ خلق کنید
برای اتاق هایی که باریک هستند و سقفشان هم کوتاه است راهکارهایی وجود دارد. برای سقف رنگ خیل روشن مثل سفید انتخاب کنید. نکته در رنگ دیوارهاست. برای دیوار ها رنگهای روشن و دارای تضاد انتخاب کنید . برای دیواری که به بیننده نزدیکتر است را رنگ روشنتر انتخاب کنید . برای کف اتاق هم  از طیف های مختلف طوسی استفاده کنید.

انتخاب رنگ سفید ، قهوه ای سوخته یا مشکی برای دکوراسیون کف اتاق یا طراحی سقف بستگی به فضایی که میخواهید در اتاق خلق کنید دارد . رنگ دیوارها ، مبلمان و وسایل دکوری ، چراغ ها و لوستر ها طراحی رنگ شما را تعریف میکند . پس اگر نمیخواهد همه وسایل منزل را عوض کنید ، در انتخاب رنگها دقت کنید.

ست کردن رنگ دیوار و سقف و کف منزل
 

استفاده از طیف های گوناگون یک رنگ

طراحی داخلی با استفاده از طیفهای مختلف یک رنگ بسیار رمانتیک و دلنشین است و ضمنا ست کردن رنگها در این شکل از طراحی داخلی بسیار ساده است. شما طیف های مختلف از یک رنگ را با رنگهای خنثی ست میکنید . ( رنگهای خنثی مثل سفید ، سیاه ، خاکستری ، بژ و قهوه ای ) این طراحی فضای خانه را آرامش بخش و موزون می کند.

تضاد رنگ زیاد

ترکیب رنگهای متضاد فضا را پر انرژی و شیک میکند. ترکیب سقف و کف تیره با دیوارهای روشن یک اتاق نشمین زیبا خلق می کند. سقف تیره برای فضاهایی با سقف بلند مناسب است . اگر اتاق شما کوچک است و میخواهید سقف را تیره کنید دور تا دور سقف را با رنگ سفید یک قاب سفید رنگ بکشید تا به سقف شما عمق دهد و تا فضا تنگ نشود.   سقف و کف تیره + دیوارهای روشن و یا سقف و کف روشن + دیوار تیره یکی از شیک ترین طراحی های رنگ در دکوراسیون منزل است.

گروه بازسازی ساختمان دیاکو
 
ست کردن رنگ دیوار و سقف و کف منزل
 
برای آشنایی با ترکیب رنگها بهتر است با چرخه رنگ آشنا شوید!
چرخه رنگ چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟
  کلیک کنید

اما ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام به تعویض کف پوش و رنگ آمیزی سقف و دیوار با کارشناسان طراحی داخلی ما تماس حاصل فرمایید تا جهت ارائه بازدید و مشاوره رایگان در محل ، ضمن بازدید از منزل شما ، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد و برای شما اجرا نمایند.
 
 
02126705729
09022898114

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز