menusearch
diakoco.com

راهنمای انتخاب کف پوش هنگام بازسازی منزل

۱۳۹۶/۸/۹ سه شنبه
(2)
(0)
راهنمای انتخاب کف پوش هنگام بازسازی منزل
راهنمای انتخاب کف پوش هنگام بازسازی منزل

بازسازی کف پوش منزل


کف پوش خانه نقش خیلی مهمی در ظاهر ، حس ، و کارآمدی منزل شما ایفا می کند. از چوب طبیعی تا بتن های تزئینی و سنگ و ... جستجو کنید تا بهترین گزینه از لحاط سبک زندگیتان و بودجه تان انتخاب کنید.
کف پوش زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهد . فرقی نمی کند که مشغول تمرین یوگا در اتاق نشیمن هستید یا مشغول پذیرایی از مهمانها در سالن پذیرایی یا مشغول به سرگرم کردن بچه ها در آشپزخانه باشید ، همیشه و همه جا نیاز به یک کف پوش راحت و با کیفیت دارید ، چرا که کف خانه بیشترین سطح  در یک خانه است ، که نشانگر سبک زندگی و سلیقه شماست پس همه جزئیات از جمله سبک ، طرح ، رنگ و نقش و نگار آن بسایر حائز اهمیت است.
نصب کف پوش جدید ، یک سرمایه گذاری بزرگ است ، چرا که برای چند سال میخواهید از آن استفاده کنید . انتخاب شما در نوع کف پوش تحت تاثیر نیاز های شما و سبک زندگی شماست. یک چیز را فراموش نکنید . بعد از چند سال و با هدف بالابردن کیفیت محیط زندگی و تنوع قرار است مبلغی را که پس انداز کرده اید صرف بازسازی کف منزلتان کنید . پس لطفا فقط قیمت را قربانی دوام و کیفیت نکنید ! قرار نیست هر سال این زحمت را متحمل شوید . قطعا نه وقت ، نه حوصله و شاید نه پس انداز کافی برای انکار داشته باشید.
سبک خودتان را بشناسید! چه رنگها و طرح هایی  را می پسندید؟ چه جنسی شما را به وجد می آورد؟ پارکتهای چوب طبیعی ، فرش های مجلل ، سرامیک ، سنگ یا موکت ؟ دکوراسیون و لوازم فعلی منزلتان را هم در نظر بگیرید ، البته اگر قصد حفظ آنها را دارید، در غیر اینصورت دقت کنید تا هماهنگی میان مبلمان و لوازم جدید با کف پوش برقرار باشد! دیزاین و معماری داخلی اصلا کار ساده ای نیست! شاید یکی از عللی که گاهی بعد از صرف هزینه هنگفت ، باز هم احساس میکنیم نتیجه آن چیزی که در ذهن داشتیم نیست  ، همین باشد . هر جزء را بدون در نظر گرفتن اجزای دیگر انتخاب و خرید نکنید!
نصب کفپوش سنگ
سبک زندگی شما چگونه است؟ کودک دارید؟ بچه ها دائما نوشیدنیشان را کف منزل می ریزند؟ با لمینت های چوبی خداحافظی کنید! نگهداری آنها بسیار حساس و پر هزینه ات. اگر حیوان خانگی دارید و دائما با پای گلی در خانه تردد می کند ، سنگ یا سرامیک گزینه خوبی است.  اگر بیشتر سطح منزلتلن با فرش پوشیده شده  خیلی وسواس به خرج ندهید ، سعی کنید یک تضاد رنگی بین کف منزل و فرش هایتان باشد.
راهنمای انتخاب کف پوش منزل
شاید موکت سلیقه و سبک شما باشد. این روزها فروشگاهها از موکت های گوناگون و رنگارنگ پر شده است . فضای خانه را صمیمی تر و گرمتر می کند . البته اگر کودکان بازیگوش یا حیوان خانگی دارید ، نظافت و رعایت بهداشت در این مورد بسیار دشوار خواهد بود . موکت منبع موی حیوانات و میکروب خواهد بود.
راهنمای انتخاب کفپوش منزل
هزینه ها را محاسبه کنید. به غیر قیمت خود کف پوش ، هزینه زیر سازی شامل : کنده کاری و حذف کفپوش قبلی  ، آماده سازی مجدد سطح ، حمل و نصب را هم در نظر بگیرید .
در مقاله های آینده با جزئیات بیشتر در مورد هر کئدام از انواع کف پوش ها خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید.

گروه بازسازی دیاکو ، ارائه دهنده خدمات مشاوره و اجرای بازسازی و نوسازی ساختمان در تهران

02126705729
09022898114


 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
شرکت سازنده