menusearch
diakoco.com

اشتباهات رایج هنگام بازسازی آپارتمان ( بخش دوم )

۱۳۹۶/۶/۲۸ سه شنبه
(3)
(0)
اشتباهات رایج هنگام بازسازی آپارتمان ( بخش دوم )
اشتباهات رایج هنگام بازسازی آپارتمان ( بخش دوم )
در ادامه مقاله و در تکمیل مطالب قبلی به بیان موارد باقی مانده در خصوص اشکالات و اشتباهات رایج در بازسازی آپارتمان خواهیم پرداخت.

5- اختلاف زیاد بین هزینه تخمین زده شده و هزینه تمام شده پروژه بازسازی

بازسازی ساختمان دیاکو
معمولا به چند دلیل این اتفاق می افتد. 
  1. خطا در اندازه گیری ها و تامین مصالح که در مقاله قبلی ذکر شد. در کف حمامی که 6 متر است ممکن است به علت وجود زاویه و کنجهای متعدد 8 متر کاشی مصرف شود یا سالنی که 80 متر است به علت وجود چند ستون و زوایای متعدد و برش های زیاد تا 5 متر مربع لمینت یا پارکت بیشتری نیاز باشد.
  2. در بازسازی ساختمانهای قدیمی از آنجا که شرایط  تاسیسات و سطوح زیر کار تا قبل از کنده کاری و تخریب مشخص نیست ، ممکن است بعد از برداشتن یک وان قدیمی  به ایزوگام کردن مجدد زیر آن جهت آب بندی نیاز باشد یا سیم کشی بخشی از خانه به قدری فرسوده باشد که نیاز به تعوسض سیم کشی باشد. 
  3. کارگر ، نصاب یا پیمانکار نا وارد و غیر حرفه ای قطعا با بی دقتی در کار خود و با مصرف کردن مصالح بیشتر علاوه بر پایین آوردن کیفیت کار به هزینه های شما اضافه میکند.
موارد فوق مثالهایی برای چگونگی این اختلاف هزینه تمام شده می باشد . پس همواره ضریبی برای این خطاها در براورد خود در نظر بگیرید. مثلا 15-20 درصد.

6- مصالح را کم یا دقیقا بر اساس متراژ سفارش ندهید:

 قدری بیشتر خرید کنید. در صورت عدم استفاده و باز کردن بسته ( کاشی ، لمینت ، چسب ، قرنیز و ...) معمولا فروشندگان آنها را پس میگیرند.
بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو

7- انتخاب رنگهای اشتباه :

در انتخاب رنگ برای دیوارها معمولا ، کابینت ، کاشی و کاغذ دیواری، معمولا افراد بر اساس حس درونی خود عمل میکنند و نه بر اساس اصول معماری.
کدام دیوارها میتوانند رنگ تیره تری داشته باشند؟ کاغذ دیواری طرحدار روی کدام دیوار نصب شود؟ چه رنگ کابینتی برای آشپزخانه شما مناسب است؟
آیا کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و تیره برای اتاق شما مناسب است؟ جواب این سوال ها در زیباتر شدن خانه شما قطعا تاثیر بسزایی دارد! گران بودن صرفا به معنی زیبا بودن و زیبا شدن خانه شما نیست.
بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو

8 - انتخاب ارزانترین پیمانکار و گرانترین اشتباه !

معمولا افراد تمایل دارند خانه خود را به دست کسی بسپارند که بازسازی خانه شان را به ارزانترین قیمت انجام دهد . اما مطمئن هستید که آیا واقعا بازسازی منزل شما ارزانتر تمام میشود؟ آیا از براورد هزینه صحیح آن پیمانکار اطمینان دارید؟ آیا از کیفیت کار مطمئن هستید؟ بسیاری پیمانکاران بدون بازدید آپارتمان کارفرمایان و صرفا بر اساس متراژ واحد قیمت اعلام میکنند که قطعا اشتباه است! ساخت با بازسازی کاملا متفاوت است! این افراد معمولا حین اجرای پروژه و هنگام برخورد با مشکلات هنگام کار از کارفرما طلب بالابردن مبلغ قرارداد را میکنند یا به علت عدم پیش بینی شرایط کاری و عدم توانایی ، عملیات بازسازی  را متوقف میکنند. با عدم اطلاعات فنی کافی ، دائما شما را به دنبال خرید وسایل ، مصالح و قطعات اشتباه یا اضافی میفرستند . با عدم مهارت کافی مصالح گرانقیمت خریداری شده  را زایل میکنند و در نهایت نتیجه کار اصلا به آنچه که در ذهن داشتید شبیه نخواهد شد!
بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو
شرکت دیاکو با گروهی متخصص و متشکل  از مهندسان معماری و عمران و استادکاران و تکنسین های مجرب آماده
خدمتگزاری به مشتریان گرامی می باشد.

جهت بازدید و مشاوره رایگان در تهران  با ما تماس حاصل فرمایید.
09022898114 - 02126705729
https://instagram.com/diako_home_renovation

بازسازی و تعمیرات آپارتمانهای مسکونی و اداری
شرکت بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو
دیاکو بهپویان آریا

 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز