menusearch
diakoco.com

دانستنی ها و اخبار

دردسر های یک پروژه بازسازی ساختمان دردسر های یک پروژه بازسازی ساختمان در کشور ما به طور کلی و در میان عامه مردم ، مدیر و مدیریت یک پروژه عنصری نامفهوم و تعریف نشده است . معمولا کارفرمایان و سرمایه گذاران علاقه مندند تا مدیریت و سرپرستی کار را خود به عهده بگیرند و به کارگیری و یا استخدام یک مدیر پروژه ، ناظر یا سرپرست را به نوعی اتلاف پول می دانند ورودی و لابی ساختمان و اهمیت نوسازی و بازسازی آن ورودی و لابی ساختمان و اهمیت نوسازی و بازسازی آن مشاعات ساختمان ، اعم از حیاط ، لابی ، پارکینگ ، آسانسور و راه پله شناسنامه یک ساختمان است .
ساختمانهایی که دارای لابی هرچند کوچک هستند این فرصت را دارند تا با کمی سلیقه ، ورودی ساختمانشان را تا حد امکان به روز ، شیک و چشم نواز کنند....
جابجایی دیوار ها هنگام بازسازی ساختمان جابجایی دیوار ها هنگام بازسازی ساختمان بسیاری از کسانی که در آپارتمانهای بالای 30 سال زندگی میکنند . یا ساختمانی کلنگی خریداری کرده و قصد استفاده از آن را دارند ، علاقه مند به بازسازی و تغییر پلان ساختمان و جابجایی دیوارها هستند...  میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله آذر 96 + جدول میانگین قیمت میانگین قیمت آپارتمانهای چند ساله آذر 96 + جدول میانگین قیمت به گفته مشاوران املاک، نزدیک شدن به دوره رونق این تصور را برای برخی از مالکان و فروشندگان به وجود آورده که می‌توانند قیمت‌های پیشنهادی خود را چندین برابر افزایش دهند. این در حالی است که بازار مسکن در دوره فعلی کشش افزایش قیمت‌های چند برابری را ندارد.... گزارش پاییزی از بازار مسکن در شهر تهران گزارش پاییزی از بازار مسکن در شهر تهران تازه‌ترین گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن حاکی از رشد ۵/ ۱۸ درصدی معاملات در مقایسه با آبان سال گذشته است. قرنیز و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی قرنیز و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی قرنیز به نوار سنگی یا چوبی دور دیوار می گویند. اما امروزه MDF ها با روکش PVC جای سنگ و چوب را گرفته اند و به راحتی میتوانید آن ها را در بازار تهیه نمایید....
ست کردن رنگ سقف ، دیوار و کف در طراحی داخلی منزل ست کردن رنگ سقف ، دیوار و کف در طراحی داخلی منزل هماهنگی بین رنگ ها در طراحی داخلی به ما در خلق اتاق های زیبا ، تقسیم بندی دریت فضاها و هارمونی بخشیدن به چیدمان وسایل منزل کمک میکند............ طراحی های رایج آشپزخانه در دنیا طراحی های رایج آشپزخانه در دنیا آشپزخانه تان قدیمی است؟ از مدل آن ناراضی هستید؟ میخواهید اشپزخانه تان را بازسازی کنید؟ پس حتما این مطلب را مطالعه کنید. چرا بازسازی آشپزخانه اهمیت دارد؟ معیارهای یک آشپزخانه ایده آل چیست؟ چرا بازسازی آشپزخانه اهمیت دارد؟ معیارهای یک آشپزخانه ایده آل چیست؟ حتما شما هم بارها شنیده اید که میگویند آشپزخانه قلب خانه است . چرا ؟
در زندگی روزمره ما آشپزخانه جایگاه خیلی مهمی دارد. اگر دقت کنید ، بیشترین زمان گردهمایی اعضای خانواده ....
راهنمای انتخاب کف پوش هنگام بازسازی منزل راهنمای انتخاب کف پوش هنگام بازسازی منزل کف پوش خانه نقش خیلی مهمی در ظاهر ، حس ، و کارآمدی منزل شما ایفا می کند. از چوب طبیعی تا بتن های تزئینی و سنگ و ... جستجو کنید تا بهترین گزینه از لحاط سبک زندگیتان و بودجه تان انتخاب کنید.
گروه بازسازی و تعمیرات ساختمان دیاکو ، ارائه دهنده خدمات تخصصی نوسازی ساختمان مطابق اصول مهندسی و معماری در تهران
شرکت سازنده